Düzce İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILARSayın Valimiz Zülkif DAĞLI'NIN KÜTÜPHANE ZİYARETİ

Valimiz Sayın Zülkif Dağlı bugün öğle tatili arası İl Halk Kütüphanesine giderek Kütüphanenin bölümlerini gezip denetledi.

   Kütüphanede İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak ve Kütüphane Müdür Vekili Hilay Ay’dan kayıtlı kitap sayıları, kayıtlı üye sayısı, günlük ziyaretçi sayıları ile ilgili bilgiler aldıktan sonra kütüphane bölümlerinde incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Zülkif Dağlı ders çalışan üniversite öğrencileri, yükseköğretim sınavlarına hazırlanan öğrencilerle de bir süre sohbet etti. 

   Valimiz Sayın Zülkif Dağlı; “Önemli olan kütüphaneyi ne kadar rantabl kullandığımızdır. Kütüphanemizi vatandaşlarımızın, öğrencilerimizin ne kadarının istifadesine sunduğumuzdur.” İfadelerinde bulundu.
Sayın Valimiz kütüphanenin mesai mefhumuna göre değil vatandaş ve öğrencilerin en fazla faydalanabileceği saatlere göre çalışma saatlerinin belirlenmesini, raf sistemlerinin daha sistematik hale getirilip kitap ve dokümanların ziyaretçilerin hizmetine sunulmasını, ziyaretçilerin mola saatlerinde yorgunluklarını giderilmesi için kütüphane binasında kantin hizmetinin sunulması talimatını verdi. 

    V
alimiz Sayın Zülkif Dağlı, İl Halk Kütüphanesinin daha verimli daha faydalı hizmet verebilmesi için kütüphaneyi personel yönünden de güçlendireceğini belirtti. 
  • DSC_0021(4).JPG
  • DSC_0143.JPG
  • DSC_0145.JPG
  • DSC_0149(1).JPG
  • DSC_0150.JPG


 KOHA
 
 
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 

ÖNERİ VE ŞİKAYETLER

KİTAP İSTEK FORMU

MESAİ SAATLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN

 ÖDÜNÇ VE İADE İŞLEMLERİ

HAFTA İÇİ:   
09.00 - 18:00
CUMARTESİ:  09.00 - 18:00

KÜTÜPHANE 7/24 AÇIKTIR.

KÜTÜPHANEMİZ ÖĞLE TATİLİNDE AÇIKTIR.

İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1178 kez gösterilmiştir.