Düzce İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILARİstanbul Devlet Tiyatrosu “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyunu

Bakanlığımız Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün düzenlediği turne kapsamında İstanbul Devlet Tiyatrosu “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyunu ilimizde temsil edecektir.

Bakanlığımız Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün düzenlediği turne kapsamında İstanbul Devlet Tiyatrosu “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyunu ilimizde temsil edecektir.

17 ve 18 Ocak 2017 Salı ve Çarşamba günleri Düzce Belediyesi Yeni Kültür Merkezinde (Şıralık mevkii) saat 20.00’de başlayacak olan oyunun biletleri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden temin edilebilir.

Bilet Fiyatları; öğrenci 3,00 TL tam bilet 5,00 TL’dir.

Tiyatro oyununun konusu; Suç nedir?  Ceza nedir?  Öldürmek nedir? Tüm bunların nesnesi ya da öznesi  ‘insan’ nedir? ‘’Kanunlar ülkelere göre değişir, fakat insan karakteri her yerde insan karakteridir.’’  der Peter Ustinov. Belki de bu yüzden tutunamayacağımız bir konuyla karşı karşıya bırakır bizi: Martovsky adında bir genç, tecavüz suçundan ölüm cezasına çarptırılır ve hikaye başlar…  

12 yaş ve üzeri seyircilerimizin izlemesi tavsiye edilir.

Oyuncular; Nışan Şirinyan, Cevdet Arıcılar, Sonay Eren, Ahenk Demir, Seda Yıldız, Kaya Akarsu, Tunç Günbay, Emine Şule Gezgöç, Şamil Kafkas, Hüseyin Sevimli, Zuhal Acar, Burçak Arslan, Seda Oğuz, Merve Durgun, Simge Konrat, Barış Arıcılar, Tayfun Cingiler, Mertcan Ertürk. KOHA
 
 
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 

ÖNERİ VE ŞİKAYETLER

KİTAP İSTEK FORMU

MESAİ SAATLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN

 ÖDÜNÇ VE İADE İŞLEMLERİ

HAFTA İÇİ:   
09.00 - 18:00
CUMARTESİ:  09.00 - 18:00

KÜTÜPHANE 7/24 AÇIKTIR.

KÜTÜPHANEMİZ ÖĞLE TATİLİNDE AÇIKTIR.

İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1080 kez gösterilmiştir.